HOTELOVÉ kartové systémy

 

Hotelové kartové systémy

 

Hotelové kartové systémy TESA;VingCard ponúkajú bezpečnú technológiu a kvalitný dizajn vstupu do hotelových izieb.

V našej ponuke máme nasledovné elektronické hotelové kartové zámky:

VingCard Allure RFID

Hotelový zámok s moderným dizajnom, ktorý využíva bezdrôtovú RFID technológiu. Zámok je určený hlavne pre veľké wellness hotely či lyžiarske centrá. HW zámku podporuje technológiu NFC a technológiu BLE (Bluetooth Low Energy). Ovládacie média môžu byť zdieľané s ďalšími aplikáciami (reštauračné systémy, dochádzkové systémy, parkovacie systémy ... )

[Brožúra na stiahnutie]

VingCard Essence RFID

Hotelový zámok s moderným dizajnom, so skrytou čítacou jednotkou v dvernom krídle, ktorý využíva technológiu RFID. Zámok je určený hlavne pre veľké wellness hotely či lyžiarske centrá. HW zámku podporuje technológiu NFC a technológiu BLE (Bluetooth Low Energy). Ovládacie média môžu byť zdieľané s ďalšími aplikáciami (reštauračné systémy, dochádzkové systémy, parkovacie systémy ... )

[Brožúra na stiahnutie]

VingCard Signature a RFID

Hotelový zámok určený pre súčasné moderné hotely. Minimalistické kovanie a hladké línie dotvára celkový dizajn priestoru miestností a hotelových koridorov. Jeho krivky umocňujú pocit exkluzivity a citlivo dokresľujú celkovú atmosféru interiéru objektu. Kartové zámky sa v základnom prevedení dodávajú s elegantným čiernym krytom batérie z vysoko kvalitného polyméru. Pre najnáročnejších zákazníkov je možnosť dodať v kovovom prevedení v rovnakej povrchovej úprave ako je kovanie zámku.

Prevedenie s RFID čítacou hlavou využíva bezkontaktnú technológiu RFID. Zámok s bezkontaktnou technológiou je určený hlavne pre veľké wellness hotely či lyžiarske centrá. HW zámku podporuje technológiu NFC a technológiu BLE (Bluetooth Low Energy). Ovládacie média môžu byť zdieľané s ďalšími aplikáciami (reštauračné systémy, dochádzkové systémy, parkovacie systémy...)

[Brožúra na stiahnutie]

VingCard Classic

Hotelový zámok, špeciálne navrhnutý pre hotely je jednoduchý na používanie i údržbu. Životnosť, spoľahlivosť a robustnosť minimalizujú počet servisných zásahov a tým aj zvýšené náklady na údržbu. Vďaka modernému dizajnu je možné zámok VingCard Classic začleniť do interiéru nových ale i zrekonštruovaných hotelov.

[Brožúra na stiahnutie]

TESA Donna

Robustný zámok, ktorý je možné vďaka jeho konštrukcii použiť na rámové či kazetové dvere. Zámok je vhodný pre hotelovú či administratívnu prevádzku.

[Brožúra na stiahnutie]

Kontaktný formulár

Vyžiadajte si cenovú ponuku ešte dnes. Stručne nám popíšte Vaše požiadavky a my sa Vám ozveme. Cenová ponuka je nezáväzná a je vypracovaná ZDARMA.