Ajax security system

Bezdrôtový alarm Ajax

"Ajax je najmodernejší a najoceňovanejší bezdrôtový zabezpečovací systém v Európe"

 

 

 

UKÁŽKOVÁ INŠTALÁCIA ALARMU AJAX

Uvažujete o vhodnom zabezpečení vášho domu či o vytvorení SMART domácnosti  ? Pomocou bezdrôtového alarmu Ajax získate všetko po čom túžite. Systém je variabilný čo znamená, že ho môžete stále rozširovať o ďalšie bezdrôtové prvky. Naviac celý zabezpečovací systém môžete riadiť nadiaľku pomocou mobilnej aplikácie dostupnej na Android a iOS. Do aplikácie Ajax môžete pridať až 50 IP kamier cez RTSP protokol, vďaka čomu získate perfektný prehľad o všetkom čo sa u Vás doma deje. NOVINKOU sú aj pohybové detektory s verifikačnou kamerou, ktorá Vám v prípade poplachu posiela fotografie aktuálnej situácie. Vy si tak môžete jednoducho overiť či ide o pravý alebo falošný poplach. 

 

 

 

 

 

 

Pomocou zabezpečovacíeho systému Ajax dokážete zabezpečiť byt či veľký rodinný dom. Dosah jednotlivých čidiel je až 2 000m v otvorenom priestore. Celý systém je certifikovaný v 2. bezpečnostnej triede.

Rádiový komunikačný protokol Jeweller bol vyvinutý ako náhrada drôtového zariadenia. Protokol Jeweller umožňuje vzájomnú komunikáciu medzi Ajax Hubom a ďaľšími komponentami na vzdialenosť až 2000 metrov v otvorenom priestore. Rádiový signál je zabezpečený šifrovaním pomocou plávajúceho kódu a autentizáciou. Vďaka špeciálnemu algoritmu DeliverAnyway budete vždy vedieť čo sa s vaším zabezpečovacím systémom deje.

Vďaka nízkej energetickej náročnosti vydržia komponenty Ajax v prevádzke až 7 rokov bez nutnosti výmeny batérie. Čip, ktorý je ukrytý v každom komponente zabezpečovacieho systému Ajax si automaticky upravuje výkon rádiového signálu a to v závislosti na vzdialenosti od Ajax Hubu a práve tým dochádza k výraznej úspore energie.  

Čo ponúka zabezpečovací systém Ajax ? 

  • Ochranu proti vlámaniu
  • Ocranu proti zaplaveniu
  • Ochranu proti požiaru a CO
  • Video dohľadový systém
  • SMS a hlasové upozornenie, samozrejmosťou je upozornenie notifikáciou v aplikácii Ajax
  • Možnosť ovládania na diaľku pomocou mobilnej aplikácie
  • Domácu automatizáciu pomocou programovateľných výstupov

 

 

Malá ústredňa

HUB

Stredná ústredňa

HUB 2

Veľká ústredňa

HUB Plus

Max. počet pripojených komponentov 100 100 149
Max. počet sekcii - 9 25
Počet užívateľských kódov 50 50 99
Doba napájania pri výpadku prúdu 15 hodín 16 hodín 16 hodín
Podporované SIM

Micro SIM 2G

2x Micro SIM 2G

2x Micro SIM 2G/3G

LAN komunikátor Áno Áno Áno
Možnosť pripojenia IP kamier Áno, 10ks Áno, 25ks Áno, 50ks

 

 

 

 

Čierne prevedenie

Biele prevedenie

 

Kontaktný formulár

Vyžiadajte si cenovú ponuku ešte dnes. Stručne nám popíšte Vaše požiadavky a my sa Vám ozveme. Cenová ponuka je nezáväzná a je vypracovaná ZDARMA.