Elektroinštalačné práce

Elektroinštalačné práce

Našim klientom ponúkame komplexné služby v oblasti elektroinštalačných prác. Realizujeme kompletnú prípravu elektroinštalácii, kabeláže pre kamerový a zabezpečovací systém, kabeláže pre domácu automatizáciu, montáž bleskozvodov či výrobu elektrických rozvádzačov nízkeho napätia.

Elektroinštalačné práce vykonávame v rodinných domoch, bytových jednotkách ale aj vo veľkých priemyselných objektoch. Vlastníme oprávnenia na vykonávanie elektroinštalačných prác.  

 

 

  Elektroinštalácie

  Poskytujeme komplexné elektroinštalačné práce silnoprúdových a slaboprúdových inštalácii. Realizujeme prípravu a zapojenie kompletnej elektroinštalácie pre novostavby ako i prerábky jestvujúcej elektroinštalácie. Vlastníme oprávnenie na opravu a montáž elektrických zariadení do 1000V.

  Montáž osvetlenia a elektrovypínačov

  Zabezpečujeme montáž a údržbu osvetlenia pre rodinné domy, firmy ako i výrobné haly. V ponuke máme moderné LED osvetlenia ako i LED pásy. Taktiež zabezpečujeme montáž všetkých druhov elektrovypínačov a zásuviek.

  Príprava kabeláže pre zabezpečevoacie a kamerové systémy

  Realizujeme návrh a prípravu kabeláže pre kamerové a zabezpečovacie systémy. V prípade záujmu Vám vieme dodať aj kompletný kamerový či zabezpečovací systém. Vlastníme certifikáty a oprávnenia na montáž zabezpečovacích systémov (Licencia Technickej služby).  

  Príprava kabeláže pre EPS a HSP

  Realizujeme prípravu kabeláže pre EPS a HSP. V prípade požiadaviek vieme dodať kompletný systém EPS a HSP podľa požiadaviek investora.

  Príprava kabeláže pre domácu automatizáciu

  Realizujeme návrh a prípravu kabeláže pre domácu automatizáciu.

   

  MONTÁŽ ROZVÁDZAČOV

   

   

  Kontaktný formulár

  Vyžiadajte si cenovú ponuku ešte dnes. Stručne nám popíšte Vaše požiadavky a my sa Vám ozveme. Cenová ponuka je nezáväzná a je vypracovaná ZDARMA.