Alarm Jablotron 100 pre firmy

 

Alarm JABLOTRON 100+ pre firmy

 

Alarm Jablotron 100+ ponúkame v drôtovom ale i v bezdrôtovom prevedení. Zabezpečovacia ústredňa Jablotron 100+ obsahuje vstavaný GSM a LAN komunikátor (príp. GPRS/ 3G / PSTN), ktoré umožňujú vzdialenú komunikáciu a ovládanie pomocou prehľadnej aplikácie či SMS príkazov.

Ústredňa je taktiež vybavená pamäťovo kartou a zálohovou batériou, ktorá dokáže pri výpadku prúdu napájať celý systém ešte niekoľko hodín. Pri aktivovanej GSM karte Jablotron, je ústredňa neustále v spojení so servermi Jablotron, kde sú bezpečne uložené všetky informácie o prevádzke alarmu, takže sa nemôže stať, že sa informácie o poplachu či fotografie z PIR detektorov stratia pri rozbití ústredne.

 

Výhody systému Jablotron 100+:

  • Certifikovaný zabezpečovací systém vyrábaný v Českej republike
  • Na všetky systémy Jablotron 100+ poskytujeme predĺženú záruku 5 rokov (2+3 roky) pri použití a aktivácii Jablotron SIM a splnení podmienok až 7 rokov
  • Pri použití SIM karty Jablotron máte v cene SIM karty neobmedzené dáta na prevádzku zabezpečovacieho systému, 50 poplachových SMS a 50 minút poplachových hovorov
  • Možnosť domácej automatizácie – pri úniku vody automatické zastavenie vody, automatické zapínanie / vypínanie elektriny či osvetlenia a pod.
  • Vďaka drôtovému a bezdrôtovému prevedeniu je nasadenie alarmu Jablotron 100 možné naozaj kdekoľvek. V prípade, že nemáte všade pripravenú kabeláž, systém je možné kombinovať s bezdrôtovými prvkami

 

 

Malá ústredňa

Jablotron JA-101K

Stredná ústredňa

Jablotron JA-103KRY

Veľká ústredňa

Jablotron JA-107KRY

Lan komunikátor Nie Áno Áno
Pamäť udalostí 1 milión 7 miliónov 7 miliónov
Počet prvkov (drôtových/bezdrôtových) 50 50 120 bezdrôtových / 230 zbernicových periférii
Počet užívateľských kódov 50 50 600
Počet sekcií 8 8 15
Počet programovacích
PG výstupov
16 32 128
Počet automatických akcii
nastavených podľa kalendára
20 20 64
Počet užívateľov pre potreby SMS hlásenia 8 8 50
Nastaviteľné PCO 5 5 5
Zálohovací akumulátor 2,6Ah 2,6Ah 18Ah

 

 

 

 

Ukážková inštalácia alarmu JABLOTRON 100+

Uvažujete o vhodnom zabezpečení vašej firmy ? Pomocou alarmu JABLOTRON 100+ získate okrem zabezpečenia aj SMART funkcie ovládania budovy. Systém je variabilný čo znamená, že ho môžete stále rozširovať a to o drôtové či bezdrôtové prvky.

Dve tlačidlá pre intuitívne ovládanie

Ovládanie alarmu JABLOTRON 100+ je intuitívne a jednoduché. Jednoduchosť zaručujú segmenty s dvoma tlačidlami (zelené a červené). Segmenty v klávesnici predstavujú jednotlivé časti firmy, či jednotlivé ovládané prvky napríklad zapnutie alarmu na poschodí či ovládanie závory na parkovisku. Je len na vás čo chcete pomocou klávesnice ovládať.

                

Zelené a červené tlačidlo

Tlačidlá v segmentoch sa podobajú semaforu. Zelená znamená, že je alarm odistený a vy môžete vstúpiť. Červená hovorí, že je alarm zaistený a každé neoprávnené vniknutie spustí poplach. Odistenie alarmu si vyžaduje overenie buď pomocou čipu alebo zadaním prístupového kódu. To zaručuje, že nemusíte mať obavu o to, že môže váš alarm ovládať ktokoľvek cudzí. Zabezpečovací systém si zostavíte na mieru podľa vašich požiadaviek a potrieb. Dokopy môžete ku klávesnici pripojiť až 20 segmentov, pomocou ktorých môžete ovládať rôzne funkcie v dome.

DOSTUPNÝ ODKIAĽKOĽVEK

Alarm JABLOTRON 100+ môžete ovládať naozaj odkiaľkoľvek a to vďaka internetovej samoobsluhe MyJablotron alebo vďaka bezplatnej mobilnej aplikácii MyJablotron.        

DETEKTORY, KTORÉ SPLYNÚ S INTERIÉROM

Dizajn nového radu našich detektorov pomáhal navrhovať popredný český dizajnér Jan Tuček, ktorý je známy vďaka svojej práci pre automobilky Škoda a Mercedes. A aký je výsledok jeho práce? Štýlové kúsky, ktoré nijako nenarušia interiér vášho domova.

ŠPECIÁLNY PIR DETEKTOR S KAMEROU

Vďaka PIR detektoru so zabudovanou kamerou môžete skontrolovať aktuálnu situáciu v dome nech ste kdekoľvek. PIR detektor má zabudovaný blesk, ktorý zabezpečí dokonalé fotografie aj pri nepriaznivých svetelných podmienkach.
Fotky s detektoru sa ukladajú do ústredne odkiaľ sú následne prenesené do cloudu, kde sú v bezpečí aj v prípade poškodenia ústredne. Fotografie sa vyhotovujú len počas poplachu alebo len vtedy, ak si fotku vyžiadate prostredníctvom aplikácie MyJablotron. 

Automatizácia firmy  pomocou JABLOTRON 100+

Alarm JABLOTRON 100+ dokáže okrem zabezpečenia vašej firmy omnoho viac. JABLOTRON dokáže zautomatizovať vašu firmu  rýchlo a efektívne. Pomocou nášho zabezpečovacieho systému dokážete na diaľku ovládať vaše spotrebiče, garážovú bránu, zapnúť osvetlenie či ovládať závoru. Je len na vás čo vymyslíte.  To všetko dokážete pomocou jediného zariadenia, čo šetrí náklady na hardware a zaručuje jednoduchosť ovládania cez jedinú aplikáciu vo vašom mobile či tablete.

 

Štyri spôsoby ovládania alarmu JABLOTRON 100+

Či už potrebujete zapnúť zavlažovanie vo vašej záhrade alebo otvoriť garážovú bránu máte niekoľko možností, ako na to.

Klávesnica Kľúčenka Webová aplikácia Mobilná aplikácia

 

 

Kontaktný formulár

Vyžiadajte si cenovú ponuku ešte dnes. Stručne nám popíšte Vaše požiadavky a my sa Vám ozveme. Cenová ponuka je nezáväzná a je vypracovaná ZDARMA.