EVVA AirKey

 

 

EVVA AirKey

 

Zámok AirKey je inovatívnya vysoko bezpečný elektronický uzamykací (prístupový) systém. AirKey využíva technológiu jednu z najbezpečnejších technológii NFC, kde kľúčom môže byť aj váš mobil. Práva k zámku sú posielané prostredníctvom internetovej siete cez zabezpečené počítačové centrum EVVA, ktoré dosahuje najvyššie bezpečnostné štandardy.

Základný prehľad systému

AirKey je elektronický uzamykací systém, ktorý využíva internet a jestvujúce mobilné siete aby sa mohli odosielať ľubovoľné prístupové práva na ľubovoľne veľké vzdialenosti.  Pri systéme AirKey sa na otváranie dverí používa mobil s funkciou NFC. Pomocou mobilného telefónu a editora sa  dajú programovať aj iné identifikačné média ako sú napr. prívesky na kľúče či karty.

Online správa AirKey

Zmeny v systéme AirKey sa realizujú prostredníctvom bezpečných a šifrovaných internetových spojení z prehliadača. Prístupového oprávnenia sa odosielajú na mobilné kľúče resp. mobily s funkciou NFC. Správa prístupov je bezpečná nakoľko všetky dáta sú uložené v chránenom datacentre EVVA.

KeyCredit

S KeyCredit od EVVA platíte len za to, čo je skutočne potrebné. Na zhotovenie alebo zmenu prístupových práv je potrebný jeden KeyCredit pričom vymazanie prístupových práv zo systému je bezplatné. Na výber máte KeyCredits 10,50 a 100, ktoré sú vhodné pre malé systémy s malým počtom ľudí alebo KeyCredit Unlimited, ktorý je vhodný pre veľké systémy s väčším počtom užívateľov (viac ako 50). Prechod z KeyCredit 10,50,100 na KeyCredit Unlimited je možný kedykoľvek pričom jednotlivé zostatky zostávajú zachované.

Privacy by design

AirKey ponúka riešenia na technické zabezpečenie predpisov o ochrane údajov. Systém AirKey využíva najmodernejšie bezpečnostné mechanizmy a na pozadí zabezpečuje dokonalú bezpečnosť na všetkých staniciach. Všetky prenášané údaje sú zabezpečené „end-to-end“, podľa najvyšších bezpečnostných štandardov šifrovania, tzn. sú chránené pred dešifrovaním od počítačového centra EVVA až po uzamykací komponent AirKey.