EVVA Xesar

 

 

EVVA Xesar

Inovatívny elektronický prístupový systém XESAR z dielne firmy EVVA je vyvinutý a vyrábaný v Rakúsku. Jeho uplatnenie nájdu veľké firmy, nemocnice, školy ale aj obytné domy či iné zariadenia, kde je zvýšená aktivita pohybu ľudí.

Základný prehľad systému

V systéme Xesar sa všetky prístupové opatrenia odovzdávajú v softvéri Xesar. Prenosom informácii sú identifikačné média prostredníctvom editora sa jednoduchým spôsobom vytvárajú elektronické kľúče. Pomocou špeciálneho tabletu Xesar sa jednotlivé uzamykacie komponenty synchronizujú so softwarom Xesar. Vo virtuálnej sieti Xesar sa identifikačné média nachádzajúce sa v obehu následne distribuujú bezpečnostné informácie v budove.

Virtuálna sieť Xesar

Virtuálna sieť využíva identifikačné média nachádzajúce sa v obehu na výmenu informácii medzi softwarom a dvermi a tak udržuje celý systém v aktuálnom stave.

Bezpečnosť systému Xesar

Bezpečnosť nikdy nebola tak prehľadná ako s novou virtuálnou sieťou Xesar. S automatickým vyhodnocovaním v reálnom čase neustále držíte krok s najaktuálnejším stavom bezpečnosti v budove. Ak sa uskutoční pokus o otvorenie dverí s identifikačným médiom, ktoré sa nachádza na čiernej listine, dverový komponent identifikačné médium automaticky vymaže.

Software Xesar

Xesar pozostáva z PC softwaru a aplikácie pre tablet Xesar. Software poskytuje všetko , čo potrebuje moderný uzamykací systém: správa dverí, používateľov, čosvé riadenie otvárania ale i protokolovanie udalostí.

KeyCredit

S KeyCredit od EVVA platíte len za to, čo je skutočne potrebné. Na zhotovenie alebo zmenu prístupových práv je potrebný jeden KeyCredit pričom vymazanie prístupových práv zo systému je bezplatné. Na výber máte KeyCredits 10,50 a 100, ktoré sú vhodné pre malé systémy s malým počtom ľudí alebo KeyCredit Unlimited, ktorý je vhodný pre veľké systémy s väčším počtom užívateľov (viac ako 50). Prechod z KeyCredit 10,50,100 na KeyCredit Unlimited je možný kedykoľvek pričom jednotlivé zostatky zostávajú zachované.

Komponenty Xesar

Každý komponent systému Xesar má svoje prednosti. Nasadenie jednotlivých komponentov sa riadi predovšetkým podľa miesta použitia, bezpečnostných požiadaviek a nárokov na komfort.