JABLOTRON 100

Alarm JABLOTRON 100+ do domu

Domový alarm Jablotron 100+ ponúkame v drôtovom ale i v bezdrôtovom prevedení. Zabezpečovacia ústredňa Jablotron 100+ obsahuje vstavaný GSM a LAN komunikátor (príp. GPRS/ 3G / PSTN), ktoré umožňujú vzdialenú komunikáciu a ovládanie pomocou prehľadnej aplikácie či SMS príkazov.

Ústredňa je taktiež vybavená pamäťovo kartou a zálohovou batériou, ktorá dokáže pri výpadku prúdu napájať celý systém ešte niekoľko hodín. Pri aktivovanej GSM karte Jablotron, je ústredňa neustále v spojení so servermi Jablotron, kde sú bezpečne uložené všetky informácie o prevádzke alarmu, takže sa nemôže stať, že sa informácie o poplachu či fotografie z PIR detektorov stratia pri rozbití ústredne.

 

Výhody systému Jablotron 100+:

  • Certifikovaný zabezpečovací systém vyrábaný v Českej republike
  • Na všetky systémy Jablotron 100+ poskytujeme predĺženú záruku 5 rokov (2+3 roky) pri použití a aktivácii Jablotron SIM a splnení podmienok až 7 rokov
  • Pri použití SIM karty Jablotron máte v cene SIM karty neobmedzené dáta na prevádzku zabezpečovacieho systému, 50 poplachových SMS a 50 minút poplachových hovorov
  • Možnosť domácej automatizácie – pri úniku vody automatické zastavenie vody, automatické zapínanie / vypínanie elektriny či osvetlenia a pod.
  • Vďaka drôtovému a bezdrôtovému prevedeniu je nasadenie alarmu Jablotron 100 možné naozaj kdekoľvek. V prípade, že nemáte všade pripravenú kabeláž, systém je možné kombinovať s bezdrôtovými prvkami

 

 

Malá ústredňa

Jablotron JA-101K

Stredná ústredňa

Jablotron JA-103KRY

Veľká ústredňa

Jablotron JA-107KRY

Lan komunikátor Nie Áno Áno
Pamäť udalostí 1 milión 7 miliónov 7 miliónov
Počet prvkov (drôtových/bezdrôtových) 50 50 120 bezdrôtových / 230 zbernicových periférii
Počet užívateľských kódov 50 50 600
Počet sekcií 8 8 15
Počet programovacích
PG výstupov
16 32 128
Počet automatických akcii
nastavených podľa kalendára
20 20 64
Počet užívateľov pre potreby SMS hlásenia 8 8 50
Nastaviteľné PCO 5 5 5
Zálohovací akumulátor 2,6Ah 2,6Ah 18Ah

 

 

 

 

UKÁŽKOVÁ INŠTALÁCIA ALARMU JABLOTRON 100+

Uvažujete o vhodnom zabezpečení vášho domu či o vytvorení SMART domácnosti  ? Pomocou alarmu JABLOTRON 100+ získate všetko po čom túžite. Systém je variabilný čo znamená, že ho môžete stále rozširovať a to o drôtové či bezdrôtové prvky.

DVE TLAČIDLÁ PRE INTUITÍVNE OVLÁDANIE

Ovládanie alarmu JABLOTRON 100+ je intuitívne a jednoduché. Jednoduchosť zaručujú segmenty s dvoma tlačidlami (zelené a červené). Segmenty v klávesnici predstavujú jednotlivé časti domu, či jednotlivé ovládané prvky napríklad zapnutie alarmu na poschodí či ovládanie zavlažovania v záhrade. Je len na vás čo chcete pomocou klávesnice ovládať.

                

Dostupný odkiaľkoľvek

Alarm JABLOTRON 100+ môžete ovládať naozaj odkiaľkoľvek a to vďaka internetovej samoobsluhe MyJablotron alebo vďaka bezplatnej mobilnej aplikácii MyJablotron. 

DETEKTORY, KTORÉ OCHRÁNIA AJ PRED POŽIAROM

Do systému JABLOTRON 100+ je možné pridať i enviromentálne detektory, ktoré Vás ochránia pred ohňom, unikajúcim plynom či vytopením. Možnosti systému sú naozaj nekonečné a je len na Vás, pred čím všetkým sa chcete chrániť.

Špeciálny PIR detektor s kamerou

Vďaka PIR detektoru so zabudovanou kamerou môžete skontrolovať aktuálnu situáciu v dome nech ste kdekoľvek. PIR detektor má zabudovaný blesk, ktorý zabezpečí dokonalé fotografie aj pri nepriaznivých svetelných podmienkach.
Fotky s detektoru sa ukladajú do ústredne odkiaľ sú následne prenesené do cloudu, kde sú v bezpečí aj v prípade poškodenia ústredne. Fotografie sa vyhotovujú len počas poplachu alebo len vtedy, ak si fotku vyžiadate prostredníctvom aplikácie MyJablotron. 

JABLOTRON 100+ ako centrum domácej automatizácie 

Pomocou revolučného alarmu JABLOTRON 100+ môžete zo svojho klasického domova spraviť SMART HOME. Ako sa Vám páči myšlienka ovládať cez jedinú aplikáciu vonkajšie osvetlenie, bránu či zavlažovanie ? Pre alarm JABLOTRON je to hračka. Taktiež môžete nastaviť kalendár vďaka ktorému sa všetky inštrukcie budú vykonávať automaticky. 

Detektory, ktoré splynú s interiérom

Dizajn nového radu našich detektorov pomáhal navrhovať popredný český dizajnér Jan Tuček, ktorý je známy vďaka svojej práci pre automobilky Škoda a Mercedes.

A aký je výsledok jeho práce? Štýlové kúsky, ktoré nijako nenarušia interiér vášho domova.

Spustiť video

Kontaktný formulár

Vyžiadajte si cenovú ponuku ešte dnes. Stručne nám popíšte Vaše požiadavky a my sa Vám ozveme. Cenová ponuka je nezáväzná a je vypracovaná ZDARMA.