SMART možnosti alarmu JABLOTRON 100

SMART možnosti alarmu JABLOTRON 100

Zabezpečenie vášho majetku nikdy nebolo jednoduchšie. Flexibilne rozšíriteľný systém, ovládateľný odkiaľkoľvek a so štýlovým dizajnom !

Alarmový systém Jablotron 100 ponúka okrem klasickým funkcií zabezpečovacieho systému aj pokročilé funkcie, vďaka ktorému si môžete zo svojho obydlia vytvoriť SMART HOME domácnosť. Poďme sa pozrieť čo celý systém Jablotron 100 ponúka.

 • Jednoduché ovládanie pomocou 2 tlačidiel na segmentoch (zelená a červená). Vďaka jednoduchému ovládaniu pomocou 2 farebne odlíšených tlačidiel, dokáže alarm ovládať naozaj ktokoľvek.
 • Alarm Jablotron 100 ponúkame v 2 prevedeniach a to v zbernicovom a bezdrôtovom prevedení. Jeho veľkou výhodou oproti konkurencii je možnosť kombinovania oboch typov detektorov. Vďaka tomu môžete celý systém rozširovať a upravovať podľa svojich predstáv a to úplne bez obáv, že potrebujete natiahnuť dodatočnú kabeláž k novému čidlu a podobne.
 • Vďaka špeciálnym PG modulom, dokážete svoj zabezpečovací systém Jablotron 100 prepojiť s celou domácnosťou. Chcete ovládať vašu bránu na diaľku prostredníctvom aplikácie ? Pre systém Jablotron 100 to nie je žiadny problém. Vďaka špeciálnym PG modulom môžete ovládať zalievanie záhrady, vonkajšie/vnútorné osvetlenie, ovládať bránu či nastavovať vyhrievanie v konkrétnej miestnosti. Vďaka multifunkčnosti systému, vás Jablotron 100 neochráni len proti zlodejom ale aj proti požiaru, úniku plynu či vytopeniu.
 • Majte dokonalý prehľad o všetkom čo sa u vás deje. Alarmový systém Jablotron 100 môžete ovládať prostredníctvom SMS či internetu vďaka aplikácii MyJablotron .... a nebojte sa je to maximálne bezpečné ! Aplikácia MyJablotron podlieha rovnakým bezpečnostným štandardom ako sú aplikácie bankových inštitúcii. Celá komunikácia medzi zariadením a ústredňou je šifrovaná podľa najprísnejších štandardov. V prípade výpadku internetu celá ústredňa funguje ďalej a informuje vás o stave a činnosti alarmu, vďaka GSM komunikátoru a SIM karte JABLOTRON. Pýtate sa čo sa stane v prípade výpadku prúdu ? Celý systém beží ďalej vďaka záložnému akumulátoru, ktorý dokáže napájať celú sústavu ešte niekoľko hodín či dní.

Aplikačné príklady využitia systému Jablotron 100:

 • Zavlažovanie záhrady pomocou Jablotron 100 - Ako používateľ zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100 môžete využiť alarm, aby automaticky zapínal zavlažovanie záhrady alebo trávnika v nastavených časoch a na nastavenú dobu. O závlahu sa nemusíte starať a nemusíte sa báť, že trávnik vyschne, keď odídete na dlhšie z domu.
 • Zapínanie osvetlenia a zavlažovania z klávesnice alarmu Jablotron 100 - Chceli by ste všetko ovládať z jedného miesta, aby ste nemuseli na chodiť zapínať svetlá na záhrade do domu, inde ísť zapnúť zavlažovanie, atď. Ako používateľ zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100 môžete všetko ovládať pomocou klávesnice alarmu.
 • Zatiahnutie krytu bazéna po zapnutí ochrany - Chceli by ste mať istotu, že do bazéna vám nenapadá lístie a neznečistí sa vám v ňom voda, keď ho nevyužívate, ale zabúdate ručne zaťahovať bazénový kryt? Ako používateľ zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100 môžete využiť alarm, aby automaticky zatiahol kryt bazéna, vždy keď odchádzate z domu (spolu so zapnutím ochrany).
 • Zapínanie ohrevu vody v bazéne pomocou mobilného telefónu - Páčilo by sa vám, keby ste si mohli zapnúť ohrev vody v bazéne pomocou svojho mobilu, bez ohľadu nato, kde sa práve v tejto chvíli nachádzate? Ako používateľ zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100 tak môžete urobiť pomocou mobilnej aplikácie MyJABLOTRON alebo odoslaním SMS správy.
 • Automatické zhasínanie svetiel - Stáva sa u vás doma, že deti zabúdajú zhasínať svetlo? Alebo kolegovia v práci nechávajú svietiť aj v miestnostiach, v ktorých sa nezdržiavajú? Ako používateľ zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100 môžete využiť alarm, aby vypol svetlá v prázdnych miestnostiach.
 • Automatické zhasnutie svetiel po zapnutí ochrany - Stáva sa u vás doma, že deti zabúdajú zhasínať svetlo? Alebo kolegovia v práci pri odchode nechajú rozsvietené a svetlo svieti zbytočne celú noc? Keď vašu nehnuteľnosť chráni zabezpečovací systém JABLOTRON 100, môžete využiť alarm, aby vypol všetky svetelné okruhy vždy, keď zapnete ochranu a zase ich zapol po vypnutí ochrany. Už sa viac nebudete musieť stresovať, či ste nenechali svietiť.
 • Monitorovanie teploty - Chceli by ste vedieť, koľko máte doma stupňov, aj keď tam práve nie ste? Bojíte sa, či sa neprehrieva podkrovie počas letných horúčav do nebezpečných hodnôt? Máte domáceho miláčika, ktorý neznáša vysoké horúčavy a preto by ste potrebovali vedieť, že teplota stúpla nad určitú hodnotu? Zaujímalo by vás, ako v skutočnosti funguje vykurovanie a či sa udržiavajú nastavené teploty? Ako používateľ zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100 môžete využiť alarm, aby sledoval teplotu vo vašom dome, v jeho okolí alebo len v konkrétnych miestnostiach a v prípade poklesu pod nastavené minimum, alebo naopak pri prekročení nastavenej teploty, vás upozornil na mobil. Okrem toho sa môžete kedykoľvek pozrieť na displej klávesnice, koľko je vonku stupňov. Zima, ani vysoké horúčavy, vás už pri odchode z domu neprekvapia.
 • Zapínanie vykurovania pomocou mobilného telefónu - Chystáte sa na chalupu, ale viete, že po príchode trvá vždy „celú večnosť“, kým sa vyhreje? Nemusíte už mrznúť. Keď vašu nehnuteľnosť chráni zabezpečovací systém JABLOTRON 100, môžete využiť alarm, aby zapol vykurovanie. Prikázať mu to môžete napr. poslaním SMS správy.
 • Automatické blokovanie kúrenia počas vetrania - Ak pri zapnutom vykurovaní otvoríte okná, uniká teplo von okom a vy tak zbytočne míňate peniaze. Ako používateľ zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100 môžete mať počas vetrania blokované kúrenie v konkrétnej miestnosti celý čas, ako sú otvorené okná. Po ich zatvorení sa kúrenie automaticky zapne. Dosiahnete tým výraznú úsporu energie.
 • Automatické sťahovanie žalúzií po zapnutí ochrany a ich vytiahnutie po vypnutí ochrany - Máte na dome vonkajšie žalúzie a páčilo by sa vám, aby sa automaticky zatiahli, keď nie ste doma a naopak, keď prichádzate domov, aby sa automaticky vytiahli? Keď vašu nehnuteľnosť chráni zabezpečovací systém JABLOTRON 100, môžete využiť alarm, aby automaticky sťahoval a vyťahoval žalúzie podľa toho, či odchádzate alebo prichádzate.
 • Meranie spotreby elektrickej energie a jej kontrola cez mobilnú aplikáciu a internet - Chceli by ste mať kedykoľvek v priebehu roka prehľad o spotrebe elektrickej energie vo vašom dome alebo vašej firme? Páčilo by sa vám, keby ste dostali upozornenie, že ste tento mesiac už minuli dopredu nastavenú sumu za spotrebu elektriny? Chceli by ste v mobile vidieť v prehľadných grafoch, ako sa vyvíja v priebehu roka, mesiaca, týždňov a dní spotreba elektrickej energie, aby ste mohli efektívnejšie začať šetriť? Ako používateľ zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100 môžete mať spotrebu elektriny plne pod kontrolou.
 • Meranie spotreby vody, plynu a ich kontrola cez mobilnú aplikáciu a internet - Chceli by ste mať neustále prehľad o spotrebe energií vo svojej domácnosti? Netrpezlivo očakávate ročné vyúčtovanie a bojíte sa, že ste minuli veľa energií a budete musieť doplácať? Majte prehľad o spotrebe energií a ak niektorá presiahne stanovenú hodnotu buďte na to upozornení. Ako používateľ zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100 môžete mať spotrebu energií plne pod kontrolou a na prekročenie spotreby môžete byť okamžite upozornení.
 • Automatické vypnutie vybraných elektrických zásuviek po zapnutí ochrany - Určite máte v domácnosti mnoho elektrospotrebičov. Väčšina z nich spotrebúva elektrickú energiu, aj keď ich nevyužívate (v tzv. standby režime). Ide napr. o router, satelit, televízor, mikrovlnku, práčku, umývačku riadu, atď. Celkový ročný odber elektriny u týchto zariadení môže dosiahnuť až prekvapivo veľké čísla. Okrem toho sú spotrebiče napájané väčšinou z impulzných zdrojov, u ktorých existuje nebezpečenstvo skratu a vzniku požiaru. Páčilo by sa vám, keby sa tieto spotrebiče sami vypli, keď odchádzate z domu a zapli až keď sa domov vrátite? Ako používateľ zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100 môžete využiť alarm, aby sám vypol elektrické zásuvky, v ktorých sú spotrebiče, ktoré nemusia byť pod napätím, keď nie ste doma. Stačí zapnúť ochranu. Ostatné elektrické zásuvky ostanú zapnuté a môžete v nich mať pripojené spotrebiče, ktoré pracujú neustále (chladnička, mraznička).
 • Automatické odstavenie vody po zapnutí ochrany - Bojíte sa, že vám doma ostala tiecť voda, keď tam nie ste? Alebo, že dôjde k havárii a tečúca voda vám spôsobí doma veľké nepríjemnosti? Keď vašu nehnuteľnosť chráni zabezpečovací systém JABLOTRON 100, môžete využiť alarm, aby automaticky odstavil vodu, vždy keď zapnete ochranu a zase ju automaticky pustil po vypnutí ochrany.
 • Automatické odstavenie plynu po zapnutí ochrany alebo pri zistení unikajúceho plynu - Bojíte sa, že doma zabudnete odstaviť plyn? Alebo, že dôjde k havárii a unikajúci plyn vám spôsobí veľké nepríjemnosti? Ako používateľ zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100 môžete využiť alarm, aby automaticky odstavil plyn, vždy keď zapnete ochranu alebo keď sa zistí jeho unikanie. Proti úniku plynu budete chránení 24 hodín denne bez ohľadu na to, či sa nachádzate doma alebo ste niekde inde. Môžete tak spokojne spávať bez strachu.

V prípade, že máte záujem o naše služby, môžete nás kontaktovať e-mailom na info@elmech.sk alebo telefonicky na +421 918 217 733 / +421 911 394 349 a dohodnúť si s nami osobné stretnutie na ktorom Vám vysvetlíme všetky potrebné detaily a to všetky zdarma a nezáväzne.

Kontaktný formulár

Vyžiadajte si cenovú ponuku ešte dnes. Stručne nám popíšte Vaše požiadavky a my sa Vám ozveme. Cenová ponuka je nezáväzná a je vypracovaná ZDARMA.