IP Videovrátniky

IP Videovrátniky

 

IP videovrátniky slúžia na obojsmernú komunikáciu s návštevníkom stojacim pri dvernej (kamerovej) jednotke. Vďaka IP videovrátnikom dokáže majiteľ nehnuteľnosti komunikovať s návštevníkom, vidieť ho, poprípade vpustiť ho dnu a to všetko na diaľku prostredníctvom mobilného telefónu. Hlavný rozdiel medzi klasickým vrátnikom a moderným IP videovrátnikom je napojenie vrátnika na internet, vďaka čomu získavate množstvo smart funkcií ako je napríklad komunikácia prostredníctvom mobilu či tabletu a to bez ohľadu na to kde sa práve nachádzate.

Vďaka novým SMART videovrátnikom HIKVISION a DAHUA dokážete komunikovať medzi jednotlivými stanicami nainštalovanými v danej budove (funkcia Intercom). Taktiež dokážete z hlavnej stanice zanechať odkaz pre ostatné stanice (využitie hlavne pre väčšie firmy). Moderné videovrátniky podporujú spárovanie s kamerovým systémom vďaka čomu získavate dokonalý prehľad o tom čo sa vo vašom okolí práve deje.   

Vonkajšie stanice videovrátnika majú v sebe zabudovanú čítačku prístupových kariet, vďaka čomu získate dokonalé pohodlie pri otváraní vašej bránky. Dokonca niektoré videovrátniky je možné rozšíriť o čítačku biometrických údajov.

V našej ponuke máme moderné IP videovrátniky značky HIKVISION, Dahua a 2N. 

 

Klasické audio-video vrátniky

Pre prípady kedy už nie je možné ťahať novú kabeláž pre IP audio-video vrátniky máme v ponuke aj klasické riešenia vrátnikov, ktoré sú ťahané a napájané pomocou 2 alebo 4 vodičového systému. Najčastejšie sa tieto systémy využívajú pri prerábkach audio vrátnikov na bytových domoch.

V ponuke máme systémy audio-video vrátnikov Easydoor (2 vodičový systém), Hikvision (4 vodičový systém), Commax (4 vodičový systém), ExVision (2 vodičový systém) a v neposlednom rade aj Wifi riešenie Hikvision.

 

Riešenie Easydoor

Audio-video vrátniky Easydoor je možné ťahať pomocou 2 vodičov, pričom je podmienka aby vodiče mali priemer aspoň 1mm. Cez vodiče je možné posielať ako audio tak aj video signál + napájanie jednotlivých vnútorných jednotiek. Systém umožňuje pripojiť až 4 dverné a až 4 prídavné kamerové jednotky. V ponuke sú rôzne veľkosti monitorov a dverných jednotiek s rozdielnym príslušenstvom. Vďaka rozšíreniam Easydoor je možné aby vás vnútorná jednotka  v čase vašej neprítomnosti spojila s návštevníkom a vy tak môžete na diaľku komunikovať priamo cez váš mobilný telefón.

 

 

 

 

Riešenie Hikvision

Firma Hikvision má v ponuke ako IP video vrátniky tak aj klasické 2 vodičové vrátniky či špeciálne wifi prevedenie video-vrátnikov. Riešenia Hikvision sú vhodné pre rodinné domy či menšie firmy. V ponuke sú rôzne prevedenia monitorov (tlačidlové a dotykové) a dverných jednotiek s rozličným príslušenstvom. Wifi riešenie Hikvision sa spája len na mobilný telefón / tablet a nie je možné ho spárovať s vnútornou jednotkou Hikvision.

 

 

 

Ak už IP videovrátnik vlastníte a rozmýšľate ako ďaľej môžete zvýšiť bezpečnosť vašej rodiny preskúmajte našu ponuku kamerových systémov HIKVISION DAHUA, alarmových systémov JABLOTRON či prístupových systémov Mul-T-Lock ENTR EVVA E-primo.  

Kontaktný formulár

Vyžiadajte si cenovú ponuku ešte dnes. Stručne nám popíšte Vaše požiadavky a my sa Vám ozveme. Cenová ponuka je nezáväzná a je vypracovaná ZDARMA.